Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградської області
від 05/12/2022 року №114-од Велика Северинка
Про проведення позапланового інструктажу

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до розпоряджень Великосеверинівського сільського голови від 11 листопада 2022 року № 102-од «Про організацію роботи штабу з питань координації діяльності стаціонарних пунктів обігріву «Пунктів незламності» та надання допомоги населенню на території Великосеверинівської сільської ради», від 15 листопада 2022 року № 105-од «Про організацію роботи штабу з питань координації діяльності стаціонарних пунктів обігріву «Пунктів незламності» та надання допомоги населенню на території Великосеверинівської сільської ради в новій редакції», з метою забезпечення пожежної безпеки будівель, в яких знаходяться стаціонарні пункти обігріву «Пункти незламності»:

1. Відповідальним особам провести позаплановий інструктаж з персоналом з техніки безпеки при роботі з бензиновим та дизельним генератором, щодо дотримання протипожежних норм і правил запобігання виникненню пожежі.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :