Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 16/09/2020 року №116-од Велика Северинка
Про затвердження мережі закладів освіти Великосеверинівської сільської ради на 2020-2021 навчальний рік

Керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про дошкільну освіту» з метою створення умов та рівного доступу громадян до дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти закладів освіти Великосеверинівської сільської ради:

1.Затвердити мережу закладів дошкільної освіти Великосеверинівської сільської ради на 2020-2021 навчальний рік ( додаток 1 ).

2.Затвердити мережу закладів загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради на 2020-2021 навчальний рік ( додаток 2).

3.Затвердити мережу груп продовженого дня в закладах загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради на 2020-2021 навчальний рік (додаток 3).

4.Затвердити мережу класів загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради на 2020-2021 навчальний рік, де організовано інклюзивне навчання для дітей з особливими освітніми потребами ( додаток 4).

5. Затвердити мережу гуртків КЗ «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Великосеверинівської сільської ради у 2020-2021 навчальному році (додаток 5).

6.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради Романа ПІЛЮГІНА.

Секретар сільської ради Ганна КОЛОМІЄЦЬ

Додатки :