Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 12/07/2021 року №120-од Велика Северинка
Про забезпечення організації діяльності місцевої комісії

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови від 11 грудня 1984 року №470 «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 09 липня 2021 року №506-р «Про регіональну комісію з питань формування пропозицій щодо розподілу субвенції»:

1.ХАЙНАЦЬКІЙ Ю.Ю. – начальнику служби у правах дітей сільської ради зібрати дані дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку та потребують поліпшення житлових умов (адресу, № телефону та інші персональні дані, які потрібні для оновлення даних). Передати отримані дані для подальшої реєстрації та опрацювання Косарчук Л.Г – начальнику відділу земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та економічного розвитку.

2.КОСАРЧУК Л.Г. здійснити реєстрацію отриманих даних в книзі обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень, та подати запити до ТОВ «Експертно-технічне бюро» та до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

3.КОЛОМІЄЦЬ Г.С. – секретарю сільської ради подати запити до Кропивницького управління Головного управління ДФС у Кіровоградській області щодо отримання даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків осіб, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень.

4.КОЛОМІЄЦЬ Г.С. – секретарю сільської ради забезпечити координацію між відділом земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та економічного розвитку та службою у справах дітей сільської ради.

5.ЦАПУШЕЛ А.С. – начальнику відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я сільської ради створити комісію з житлових питань, для обстеження технічного стану житлових приміщень, яка перевірятиме житлові умови громадян і про результати перевірки складатиме акт.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО