Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 11/11/2019 року №121-од Велика Северинка
Про підготовку та відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю 03 грудня 2019 року

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», указу Президента України від 03.12.2015 року №678 «Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю» та з метою привернення уваги до проблем людей з інвалідністю, розширення можливостей людей з інвалідністю та сприяння включення й залученню їх до місцевої спільноти:

1.Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму сільської ради:
організувати та провести тематичні книжкові виставки, огляди літератури, бесіди, інформаційні години, тематичні вечори, діалог-бесіди, благодійні акції, мультимедійні презентації присвячені Міжнародному дню осіб з інвалідністю, у бібліотеках, музейних;
провести в усіх навчальних закладах «уроки доброти» на тему: «Дивіться на нас як на рівних», «круглий стіл» за участю осіб з інвалідністю, батьків, які виховують дітей з інвалідністю.

2. Службі у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради: провести обстеження матеріально-побутових умов проживання одиноких осіб з інвалідністю, сімей, що складаються з двох і більше осіб з інвалідністю, та сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю, в тому числі осіб з інвалідністю із сімей, які переселилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції (за наявності даної категорії осіб);
здійснити заходи щодо забезпечення безоплатним проїздом інвалідів всіх категорій (інвалідів І групи із особою, яка їх супроводжує) у межах Великосеверинівської ОТГ відповідно до чинного законодавства;
забезпечити необхідними засобами реабілітації громадян з особливими потребами;
забезпечити привітання дітей інвалідів, які проживають на території Великосеверинівської сільської ради (ОТГ) сувенірами та подарунками.

3.Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю сільської ради підготувати публікації у ЗМІ до Міжнародного дня осіб з інвалідністю 3 грудня 2019 року.

4. Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму сільської ради та відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю сільської ради надати інформацію для узагальнення службі у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради до 04.12.2019 року.

5. Службі у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради інформувати департамент соціального захисту населення облдержадміністрації про виконання обласного плану заходів до 05.12.2019 року.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради О.Губську.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО