Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 02/10/2020 року №122-од Велика Северинка
Про затвердження мережі штатних одиниць закладів освіти та культури Великосеверинівської сільської ради

Керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про дошкільну освіту» з метою створення умов та рівного доступу громадян до дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти закладів освіти Великосеверинівської сільської ради:

1. Затвердити штатні одиниці працівників закладів освіти та культури Великосеверинівської сільської ради ( додаток 1).

2.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради Пілюгіна Р.Л.

Секретар сільської ради Ганна КОЛОМІЄЦЬ

Додатки :