Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 26/12/2022 року №122-од Велика Северинка
Про покладання обов’язків по прийому документів для призначення всіх видів державних соціальних допомог та пільг, компенсацій та житлових субсидій

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства соціальної політики України від 30.12.2020 року № 868 «Деякі питання адміністрування надання місцевими державними адміністраціями і територіальними громадами соціальної підтримки у сферах соціального захисту населення та захисту прав дітей» у зв’язку з кадровими змінами:

1. Покласти обов’язки з прийому документів для призначення всіх видів державних соціальних допомог та пільг, компенсацій та житлових субсидій:
Цапушел Анастасію Сергіївну, начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великлосеверинівської сільської ради;
Колінько Світлану Степанівну, головного спеціаліста відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великлосеверинівської сільської ради.
2.Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження сільського голови від 26.06.2019 року №73-од «Про покладання обов’язків по прийому документів для призначення всіх видів соціальних допомог», від 09.04.2021 року №64-од «Про покладання обов’язків по прийому документів для призначення всіх видів соціальних допомог», від 09.04.2021 року №65-од «Про покладання обов’язків по прийому документів для призначення всіх видів соціальних допомог».

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко