УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 02/09/2025 року №123-од Велика Северинка
Про призначення відповідального в DREAM

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо актуалізації та удосконалення деяких положень», Постанови КМУ від 15 листопада 2022 року №1286 «Про реалізацію експериментального проекту із створення, впровадження та забезпечення функціонування Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови об’єктів нерухомого майна, будівництва та інфраструктури», у зв’язку з кадровими змінами:

1.Визначити відповідальною особою за користування та внесення даних до Державної електронної екосистеми, яка забезпечує єдиний цифровий маршрут для всіх проєктів відновлення (DREAM), КАСЯНЧУК Тетяну Петрівну – головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, звітності та економіки Великосеверинівської сільської ради.

2.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження сільського голови від 14 травня 2025 року № 71-од «Про призначення відповідального в системі DREAM».

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко