Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 03/10/2018 року №123-од Велика Северинка
Про затвердження інструкції з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів сільського бюджету Великосеверинівської сільської ради в новій редакції

Відповідно до статті 75 Бюджетного кодексу України та наказу Міністерства фінансів України від 17.07.2015 № 648 «Про затвердження типових форм бюджетних запитів для формування місцевих бюджетів» з врахуванням змін згідно з наказом Міністерства фінансів України від 17.07.2018 року №617, наказом Міністерства фінансів України від 05.09.2018 року №743 «Провнесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України»:

1.Затвердити Інструкцію з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів сільського бюджету Великосеверинівської сільської ради за програмно- цільовим методом (далі –Інструкція), в новій редакції, згідно з додатком .

2.Начальнику фінансово-економічного відділу Великосеверинівської сільської ради :

-довести вищезазначену Інструкцію до відома головних розпорядників коштів сільського бюджету та провести роз’яснювальну роботу щодо заповнення головними розпорядниками форм бюджетного запиту;

– провести аналіз показників бюджетних запитів щодо доцільності та обґрунтованості включення їх до проекту сільського бюджету на наступний рік у відповідності з вимогами бюджетного законодавства.

3.Визначити таким, що втратило чинність розпорядження сільського голови від 27.08.2018 року №106-од «Про затвердження інструкції з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів сільського бюджету Великосеверинівської сільської ради».

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :