Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 02/10/2020 року №124-од Велика Северинка
Про призначення відповідального за газове господарство та за облік природного газу

Відповідно до пункту 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від15.05.2015 № 285 «Про затвердження Правил безпеки систем газопостачання», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08 червня 2015 року за № 674/27119, з метою дотримання і виконання правил техніки безпеки, безпечних умов праці для працівників Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади, забезпечення економного використання газу:

1.Призначити КОСАРЧУК Лідію Георгіївну, начальника відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства Великосеверинівської сільської ради, відповідальним за газове господарство та за облік природного газу в будівлях Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади.

2.КОСАРЧУК Лідії Георгіївні забезпечити:
-щорічно до початку опалювального сезону проведення обстеження технічного стану димових та вентиляційних каналів силами спецорганізацій з оформленням відповідних актів;
-проведення перевірки роботи обладнань захисту, блокування та сигналізації в терміни, передбаченими інструкціями заводів-виробників силами спецорганізацій;
-достовірний облік газу, своєчасну та достовірну подачу інформації про використання природного газу;
-проведення перевірки сигналізатора загазованості (при його наявності) на відповідність установленим параметрам, яка повинна виконуватись за допомогою контрольної газової суміші силами спецорганізацій.

3.Заборонити експлуатацію газового обладнання з відключеними контрольно-вимірювальними приладами, передбаченими проектом пристроями блокування та сигналізацією, несправною автоматикою безпеки несправності димових та вентиляційних каналів, а також за відсутності тяги в них.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Секретар сільської ради Ганна КОЛОМІЄЦЬ