Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 29/07/2021 року №124-од Велика Северинка
Про проведення Спартакіади на звання «Кращий старостинський округ Великосеверинівської сільської ради»

Відповідно до Положення про проведення спортивних змагань «Кращий старостинський округ Кіровоградської області 2021» затвердженого та погодженого 13 липня 2021 року:

1.Затвердити Положення про проведення Спартакіади на звання «Кращий старостинський округ Великосеверинівської сільської ради.
2.Пілюгіну  Роману Леонідовичу, начальнику відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради забезпечити організацію, проведення та підвіз учасників Спартакіади.
3.Старостам Великосеверинівської сільської ради забезпечити участь збірних команд старостинських округів у Спартакіаді.
4.Коліньку Віктору Олексійовичу,старості с.Созонівка, відповідно до повноважень старости сприяти в організації та проведенні заходу на території відповідного старостинського округу.
5.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :