Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 09/08/2021 року №129-од Велика Северинка
Про затвердження проектно- кошторисної документації

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію «Реконструкція мереж вуличного освітлення від КТП-234 по вул. Тарана, пров. Тарана в с. Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області» загальною кошторисною вартістю 336,3 тис. грн.

2. Затвердити проектно-кошторисну документацію «Реконструкція мереж вуличного освітлення від КТП-278 по вул. Гагаріна в с. Велика Северинка Кропивницького району Кіровоградської області» загальною кошторисною вартістю 209,67 тис. грн.

3. Затвердити проектно-кошторисну документацію «Реконструкція мереж вуличного освітлення від КТП-279 по вул. Гагаріна в с. Велика Северинка Кропивницького району Кіровоградської області» загальною кошторисною вартістю 189,865 тис. грн.

4. Затвердити проектно-кошторисну документацію «Реконструкція мереж вуличного освітлення від КТП-292 по вул. Черемушки в с. Оситняжка Кропивницького району Кіровоградської області» загальною кошторисною вартістю 232,562 тис. грн.

5. Затвердити проектно-кошторисну документацію «Реконструкція мереж вуличного освітлення від КТП-588 по вул. Черемушки в с. Оситняжка Кропивницького району Кіровоградської області» загальною кошторисною вартістю 173,222 тис. грн.

6. Затвердити проектно-кошторисну документацію «Реконструкція мереж вуличного освітлення від КТП-262 по вул. Садова, вул. Дружби, вул. Миру в с. Созонівка Кропивницького р-ну Кіровоградської обл.» загальною кошторисною вартістю 553,498 тис. грн.

7. Затвердити проектно-кошторисну документацію «Реконструкція мереж вуличного освітлення від КТП-265 по вул. Квіткова, вул. Шкільна, вул. Світла, вул. Квартальна в с. Созонівка Кропивницького р-ну Кіровоградської обл» загальною кошторисною вартістю 448,429 тис. грн.

8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :