Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 27/12/2022 року №129-од Велика Северинка
Про затвердження складу комісії з питань надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих /померлих учасників АТО та ООС, сім’ям загиблих/померлих  Захисників та Захисниць України – мешканцям Великосеверинівської сільської ради

На виконання рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від       22 грудня  2022 року №1235 «Про затвердження Програми підтримки членів сімей загиблих/померлих учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та сімей загиблих /померлих Захисників та Захисниць України на 2023-2025 роки», згідно  ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Затвердити новий склад комісії з питань надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих /померлих учасників АТО та ООС, сім’ям загиблих/померлих Захисників та Захисниць України – мешканцям Великосеверинівської сільської ради, що додається.

2.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження сільського голови від 22 березня 2021 року № 37 – од «Про комісію з питань надання матеріальної допомоги учасникам АТО (ООС) та членам їх сімей – мешканцям Великосеверинівської сільської ради»

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :