Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 13/02/2023 року №13-од Велика Северинка

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України від 22 жовтня 1999 року № 1192-XIV «Про гуманітарну допомогу», рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 06.07.2022 року № 1199 «Про внесення змін до Положення про Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг населенню Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області», з метою отримання та використання гуманітарної допомоги за цільовим призначенням:

1.Покласти обов’язки з отримання та використання гуманітарної допомоги за цільовим призначенням на Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг населенню Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області».

2.Комунальному закладу «Центр надання соціальних послуг населенню Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області» дотримуватись процедури документального оформлення гуманітарної допомоги, ведення відповідного обліку та звітності.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко