Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 24/10/2018 року №131-од Велика Северинка
Про утворення тимчасового конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі Великосеверинівської об’єднаної громади, затвердження Положення про конкурсний комітет

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» зі змінами від 07.02.2018 року №180:

1.Затвердити персональний склад тимчасового конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади (додається).

2.Затвердити Положення про тимчасовий конкурсний комітет з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади (додається).

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО