Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградської області
від 01/11/2018 року №132-од Велика Северинка
Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік

Відповідно до статей 26, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 75, 76, 108 Бюджетного кодексу України, розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 31 жовтня 2018 року №789-р «Про перерозподіл обсягів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами», п.11 рішення сесії сільської ради від 22.12.2017 року №274 «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік»:

1.Затвердити обсяг субвенції Великосеверинівському сільському бюджету Кіровоградського району в загальній сумі 11700,00 грн., в тому числі:

– по загальному фонду – 11700,00 грн., за рахунок перерозподілу обсягів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

2.Збільшити видатки сільського бюджету на суму 11700,00 грн., а саме:

По загальному фонду:

– у сумі 11700,00 грн. за рахунок перерозподілу обсягів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

3.Внести зміни в річний та помісячний розпис асигнувань  загального та спеціального фондів сільського бюджету в розрізі функціональної та економічної класифікації видатків.

4.Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради внести зміни в річний та помісячний розпис асигнувань  загального фонду в розрізі функціональної та економічної класифікації видатків.

5.Затвердити дане розпорядження на черговій сесії сільської ради.

6.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО