Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 10/12/2019 року №132-од Велика Северинка
Про затвердження плану заходів щодо створення належних умов для безпечного та якісного харчування дітей на 2019-2023 роки

На виконання доручень Прем’єр-міністра України від 25 жовтня 2019 року № 37580/01/0/1-19 та від 11 листопада 2019 року № 39919/0/1-19, відповідно до Плану дій щодо неухильного дотримання вимог безпечності харчування та запобігання випадкам харчових отруєнь в закладах освіти області, розробленого Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (лист від 13 листопада 2019 року № 11.1-5/1/7541), розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 29.11.2019 року № 1187-р «Про затвердження регіонального плану заходів щодо створення належних умов для безпечного та якісного харчування дітей на 2019-2023 роки», з метою створення належних умов для безпечного і якісного харчування та запобігання випадкам харчових отруєнь серед дітей в закладах освіти, закладах інституційного догляду, що знаходяться на території Великосеверинівської сільської ради:

1.Утворити робочу групу з вивчення стану організації безпечного харчування дітей у закладах освіти, що знаходяться на території Великосеверинівської сільської ради (далі-робоча група).

2.Затвердити:
план заходів щодо неухильного дотримання вимог безпечного і якісного харчування дітей у закладах освіти, що знаходяться на території Великосеверинівської сільської ради, на 2019-2023 роки (далі-план заходів) (додається);
посадовий склад робочої групи згідно з додатком 1.

3.Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради забезпечити інформування управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, Головного управління Держпродспоживслужби в області щокварталу до 25 числа останнього місяця звітного кварталу.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу Великосеверинівської сільської ради ГУБСЬКУ О.М.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :