Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 25/08/2021 року №133-од Велика Северинка
Про призначення відповідального за реалізацію державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», пункту 22 Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року № 658 та з метою ефективного здійснення заходів у сфері домашнього насильства:

ПРИЗНАЧИТИ:
1.Відповідальним за реалізацію державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі – секретаря Великосеверинівської сільської ради – Коломієць Ганну Сергіївну.

ВИЗНАЧИТИ:
2. Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради відповідальним за проведення роботи з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координацію заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками згідно чинного законодавства.

3.Відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради призначити відповідальних осіб, які проводять роботу з прийому та реєстрації заяв та повідомлень про вчинення насильства, координацію заходів реагування на факти вчинення насильства.

4. Контроль за виконання цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :