Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 03/09/2021 року №136-од Велика Северинка
Про проведення у Великосеверинівській ТГ LI-го Всеукраїнського свята театрального мистецтва "Вересневі самоцвіти"

На підставі статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування", Закону України "Про культуру", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 серпня 2021 року № 564-р «Про проведення LI-го Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти»» та з метою відродження, популяризації українського професійного театрального мистецтва і подальшого розвитку самодіяльних драматичних колективів

1. Провести з 20 по 26 вересня 2021 року LI-е Всеукраїнське свято театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти”.
2. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення LI-го Всеукраїнського свята театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти” (далі – Свято).
3. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення Свята згідно з додатком.
4. Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму провести свято театрального мистецтва “Вересневі самоцвіти” та до 01 жовтня 2021 року надати департаменту культури та туризму облдержадміністрації інформацію про стан виконання даного розпорядження.
5. Фінансування заходів здійснити за рахунок коштів, передбачених у місцевому бюджеті, та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.
6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО