Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 05/11/2018 року №136-од Велика Северинка
Про затвердження складу комісій по формуванню фонду та обліку руху товарно-матеріальних цінностей бібліотек

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.18 Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» та у зв’язку з кадровими змінами:

1.Затвердити склад комісії по формуванню фонду та обліку руху товарно-матеріальних цінностей Центральної бібліотеки Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району, додаток 1.

2.Затвердити склад комісії по формуванню фонду та обліку руху товарно-матеріальних цінностей Підгайцівської сільської бібліотеки – філії Центральної бібліотеки Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району, додаток 2.

3.Затвердити склад комісії по формуванню фонду та обліку руху товарно-матеріальних цінностей Лозуватської сільської бібліотеки – філії Центральної бібліотеки Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району, додаток 3.

4.Затвердити склад комісії по формуванню фонду та обліку руху товарно-матеріальних цінностей Оситнязької сільської бібліотеки Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району, додаток 4.

5.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження сільського голови від 23 листопада 2015 року №27-ос «Про створення комісії по формуванню фонду Великосеверинівської сільської бібліотеки».         6.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму сільської ради     Пілюгіна Р.Л.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :