Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 03/09/2021 року №137-од Велика Северинка
Про здійснення профілактичного заходу (нічний рейд)

Відповідно до листа Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області від 03 вересня 2021 року №1612/05/25-2021 щодо профілактики негативних явищ у дитячому середовищі, протидії вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів серед дітей:

1. Затвердити нічну рейдову групу у складі: Хайнацької Юлії Юліанівни – начальника служби у справах дітей сільської ради, Цапушел Анастасії Юріївни – начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я сільської ради, Дворніка Андрія Івановича – дільничного офіцера поліції Кропивницького РВП (за згодою).

2. Нічній рейдовій групі 04 вересня 2021 року, починаючи з 18.00 год.,  провести заходи на території Великосеверинівської сільської ради, з метою профілактики продажу та вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітьми.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО