Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 24/12/2019 року №137-од Велика Северинка
Про внесення змін до рішення від 18 грудня 2018 року № 637 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування
в Україні», п.5 рішення сесії Великосеверинівської сільської ради
від 18 грудня 2018 року № 637 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік», враховуючи розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 19 грудня 2019 року №1227-р:

1.Зменшити доходи бюджету на 2979 грн., а саме доходи загального фонду відповідно до субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної,сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, згідно з додатком 1.

2.Внести зміни до джерел фінансування бюджету об’єднаної територіальної громади на 2019 рік згідно з додатком 2.

3.Зменшити видаткову частину загального та спеціального фонду бюджету на 2979 грн., а саме видатки субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної,сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, з додатком

4.Внести зміни в річний та помісячний розпис асигнувань загального та  спеціального фонду бюджету в розрізі кодів економічної класифікації видатків.

5.Подати дане розпорядження на затвердження сесією Великосеверинівської сільської ради.

6.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря сільської ради Коломієць Г.С.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :