Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 03/09/2021 року №138-од Велика Северинка
Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв, що містять службову інформацію у Великосеверинівській сільській раді

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року №736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію» із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2021 року №687, розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 04 серпня 2021 року № 550-р«Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв, що містять службову інформацію в Кіровоградській обласній державній адміністрації у новій редакції»:

1.Затвердити Інструкцію про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв, що містять службову інформацію у Великосеверинівській сільській раді (додається).

2.Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю проінформувати про результати загальний відділ апарату облдержадміністрації до 10 вересня 2021 року.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :