Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 11/11/2020 року №138-од Велика Северинка
Про проведення інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів та товарно-матеріальних цінностей

Відповідно до Наказу Міністерства фінансів України від 02.09.2014 №879 «Про затвердження Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 жовтня 2014 року за № 1365/26142 :

1.Провести інвентаризацію основних засобів та нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, коштів, документів і розрахунків та перевірити їх фактичну наявність і документальне підтвердження по установам Великосеверинівської сільської ради та Оситнязького старостинського округу станом на 16 листопада 2020 року у присутності матеріально відповідальних осіб.

2.Затвердити склад постійно діючої комісії з інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів та товарно-матеріальних цінностей у Великосеверинівській сільській раді (додається).

3.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження сільського голови №135-од від 05 листопада 2018року « Про затвердження нового складу інвентаризаційної комісії сільської ради».

4.Встановити строк повноважень членів комісії терміном на п’ять років.

5.Термін проведення інвентаризації з 16 листопада 2020 року по 18 грудня 2020 року.

6.Інвентаризаційній комісії сільської ради у п’ятиденний термін після закінчення інвентаризації подати на затвердження сільському голові акти інвентаризації, протокол робочої групи.

7.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :