Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 15/11/2018 року №138-од Велика Северинка
Про громадське обговорення проекту договору про співробітництво

Керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», з метою організації співробітництва між Соколівською та Великосеверинівською сільськими радами:

1.Виконавчому комітету Великосеверинівської сільської ради провести громадське обговорення проекту договору про співробітництво територіальних громад, а саме між територіальними громадами сіл Велика Северинка, Кандаурове, Лозуватка, Підгайці, Оситняжка, Петрове Великосеверинівської  сільської ради та територіальними громадами сіл Соколівське, Липове, Нова Павлівка, Новопетрівка, Черняхівка, Вишняківка, Іванівка, Безводня, Карлівка, Ганнинське, Дар’ївка, Назарівка, Оленівка Соколівської сільської ради  у сфері соціального захисту та соціального забезпечення у формі утворення органу управління та у сфері позашкільної освіти у формі делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів  в період з   29 листопада 2018 року по 14 грудня 2018 року.

2.Провести громадські обговорення проекту договору про співробітництво Соколівської та Великосеверинівської територіальних громад 14 грудня 2018 року о 15:00 в приміщенні актового залу КЗ «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр» с.В.Северинка вул.Миру, 2А.

3.Надати за результатами роботи на розгляд ради проект рішення про схвалення проекту договору про співробітництво.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :