Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 15/11/2018 року №139-од Велика Северинка
Про проведення громадського обговорення проекту Стратегії розвитку Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади

Відповідно до статті 13, пункту 20, частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
Положення про громадську раду при виконавчому комітеті Великосеверинівської сільської ради, затвердженого рішенням Великосеверинівської сільської ради від 14 листопада 2018 року №593, з метою розробки Стратегії розвитку Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки:

1.Провести громадські обговорення проекту Стратегії розвитку Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки в період з 27 листопада 2018 року по 11 грудня 2018 року.

2.Провести громадські слухання на тему: «Стратегія розвитку Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2022 роки» 03 грудня 2018 року о 10:00 в приміщенніактового залу КЗ «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр» с.В.Северинка вул.Миру, 2А.

3.Відповідальним за організацію та проведення обговорення визначити головного спеціаліста фінансово-економічного відділу Великосеверинівської сільської ради Баландюк Т.В.

4.Пропозиції мешканців територіальної громади приймаються в письмовому вигляді з обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, адреси мешканця та зазначення його думки щодо проекту відповідно Додатку 1 (додається).

5.Начальнику відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернявій А.О. забезпечити оприлюднення інформації на офіційному Інтернет-сайті.

6.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :