Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 24/09/2021 року №148-од Велика Северинка
Про організацію відзначення у Великосеверинівській сільській раді Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

Відповідно до Указу Президента України від 24.09.2004 року № 1135/2004 «Про оголошення в Україні 2005 року Роком ветеранів», постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.1997 року № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку», п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», листа Кіровоградської обласної державної адміністрації від 23.09.2019 року №01-18/999/0.4 щодо відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та дня ветерана, з метою посилення уваги і забезпечення належного соціального захисту та поваги суспільства до людей старшого покоління:

1. Затвердити план заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у 2021 році (далі – план) (додається).
2. Відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради, відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради та іншим відповідальним виконавцям забезпечити виконання плану, затвердженого цим розпорядженням.
3. Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю сільської ради забезпечити інформаційне висвітлення заходів з відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у засобах масової інформації.
4. Координацію роботи щодо виконання плану з відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана покласти на відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :