Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 11/12/2020 року №150-од Велика Северинка
Про внесення змін до рішення від 21.12.2019р. №1200«Про бюджет Великосеверинівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанов Кабінету Міністрів України від 04 квітня 2018 року №237 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної освіти «Нова українська школа» (зі змінами), від 12 лютого 2020 року №105 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова Українська школа» у 2020 році» (зі змінами), пункту 5 рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 21 грудня 2019 року № 1200 «Про бюджет Великосеверинівської сільськоїоб’єднаної територіальної громади
на 2020 рік», враховуючи розпорядження голови Кіровоградської ОДА
від 25листопада 2020 року №778-р, розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 01 грудня 2020 року №802-р, довідку департаменту фінансів Кіровоградської ОДА від 09 грудня №590:

1.Зменшити доходи бюджету на 3 406 грн., а саме доходи спеціального фонду відповідно досубвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, згідно з додатком 1 до цього розпорядження.

2.Внести зміни до джерел фінансування бюджету об’єднаної територіальної громади на 2020 рік згідно з додатком 2 до цього розпорядження.

3.Зменшити видаткову частину спеціального фонду бюджету на 3 406грн., а саме видатки субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету,згідно з додатком 3 до цього розпорядження.

4.Внести зміни в річний та помісячний розпис асигнувань спеціального фонду бюджету в розрізі кодів економічної класифікації видатків.

5.Подати дане розпорядження на затвердження сесією Великосеверинівської сільської ради.

6.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар сільської ради Ганна Коломієць

Додатки :