Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 01/10/2021 року №155-од Велика Северинка

Керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», з метою створення умов та рівного доступу здобувачів освіти до позашкільної освіти на території Великосеверинівської сільської ради:

1.Затвердити мережу гуртків Центру позашкільної освіти Великосеверинівської сільської ради на 2021-2022 навчальний рік (додатки 1, 2, 3, 4).

2.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Романа Пілюгіна.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :