Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 01/10/2021 року №156-од Велика Северинка
Про затвердження плану заходів з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України на території Великосеверинівської сільської ради

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових звитяг українського народу, сприяння зміцненню патріотичного духу у суспільстві, гідного відзначення на території Великосеверинівської сільської територіальної громади Дня захисників і захисниць України, відповідно до Указу Президента України від 14.10.2014 №806/2014 «Про День захисника України», згідно частини 3 статті 67, статей 73, 107 КЗпП України, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Затвердити:
план заходів з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України на території Великосеверинівської сільської ради (додається).

2. Під час проведення заходів з відзначення Дня захисників і захисниць України забезпечити дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-СоV-2” (із змінами).

3.Встановити, що фінансування видатків на організацію та проведення заходів, здійснюється у межах асигнувань, передбачених у бюджеті Великосеверинівської сільської територіальної громади на 2021 рік по головних розпорядниках коштів місцевих бюджетів – виконавцях заходів, та за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :