Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 26/12/2018 року №156-од Велика Северинка
Про залучення та моніторинг міжнародної технічної допомоги на територію Великосеверинівської ОТГ на 2019 рік

На підставі ст.28,35 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.6,39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №153 “Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», відповідно до розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 18.12.2018 року №1034-р:

1.Визначити відповідальним за координацію роботи із залучення, використання та моніторингу проектів (програм) міжнародної технічної допомоги та взаємодію з департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації головного спеціаліста фінансово-економічного відділу Баландюк Т.В.

2.Забезпечити підготовку проектних пропозицій для залучення МТД, подання їх на розгляд міжнародних донорів та відповідно до пріоритетів соціально-економічного розвитку території надання їх департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, щороку до 25 грудня за формою 1, що додається.

3.Запровадити моніторинг стану реалізації проектів (програм) МТД на території ОТГ та його результати надавати департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :