Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 12/10/2021 року №158-од Велика Северинка
Про організацію направлення дітей на Х оздоровчу зміну в УДЦ «Молода гвардія» із 20 жовтня по 09листопада 2021 року

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», наказу директора департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації від 07.10.2021 року №143-од «Про організацію направлення дітей на Х тематичну зміну «Абетка безпеки» в УДЦ «Молода гвардія» із 20 жовтня по 09 листопада 2021 року» та з метою забезпечення якісного відпочинку та оздоровлення дітей:

1.Відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я сільської ради забезпечити:
підбір та направлення дітей на Х тематичну зміну «Абетку безпеки» в УДЦ «Молода гвардія» із 20 жовтня по 09 листопада 2021 року ( 1 путівка); прибуття дитини у супроводі начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я, який відповідальний за оздоровлення дітей, з оформленими документами (медична картка, копія свідоцтва про народження, згода на обробку персональних даних, копія документа, що підтверджує статус дитини) до м. Кропивницького у встановлений час в день заїзду.

2. Покласти відповідальність за належний збір, оформлення та зберігання необхідних документів та відповідність дитини категоріям на начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я.

3.Контроль за виконаннямданого рішення залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО