Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 12/10/2021 року №159-од Велика Северинка

Відповідно до статті 26, частини 1 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 28 грудня 2020 року №66 «Про затвердження Програми виконання заходів з призову громадян на військову службу та мобілізаційної підготовки на території Великосеверинівської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки»:

1.Виплатити одноразову матеріальну допомогу жителю с. Оситняжка ХХХХХХХХХ, ХХХХр.н. у розмірі 500 (п’ятсот) гривень, як особі яка вперше призивається до Збройних Сил України.

2.Відділу бухгалтерського обліку та звітності сільської ради здійснити відповідні розрахунки.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО