Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградської області
від 21/10/2021 року №162-од Велика Северинка
Про визначення відповідальних осіб

Відповідно дост.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,доручення голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 21.10.2021 №01-26/174/0.1:

1.Визначити Цапушел Анастасію Сергіївну,начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я сільської ради, відповідальною особою за оперативну взаємодію із закріпленим керівником структурного підрозділу облдержадміністрації з метою надання методичної та практичної допомоги щодо організації щеплення населення Кіровоградської області вакцинами від коронавірусної інфекції та інших актуальних питань життєдіяльності територіальної громади.

2.Визначити Косарчук Лідію Георгіївну начальника відділу земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та економічного розвитку відповідальною за стан проходження опалювального сезону у закладах соціальної сфери, розташованих на території сільської ради.

3.Забезпечити відповідальним особам щоденний моніторинг та надання інформації апарату облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО