Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 21/10/2021 року №164-од Велика Северинка
Про покладання обов'язків системного адміністратора програмно-апаратних засобів ЄІАС «Діти»

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 13, 14 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування», наказом Міністерства соціальної політики України від 28 грудня 2015 року № 1256 «Про ведення банку даних про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і сімей потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків вихователів», наказом Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту від 24 грудня 2009 року № 110 «Про службу захисту інформації Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти», з метою забезпечення функціонування комплексної системи захисту інформації єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти» в сільській раді:

1. Покласти  на Кірпітньова  О. В.,  програміста системного відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Великосеверинівської сільської ради обов’язки системного адміністратора програмно-апаратних засобів єдиної інформаційно-аналітичної системи «Діти».

2. Внести зміни до посадової інструкції програміста системного відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Великосеверинівської сільської ради, доповнивши ІІ розділ посадової інструкції «Завдання та обов’язки» пунктами наступного змісту:

– розроблює і підтримує актуальним формуляр системи – опис комп’ютерів та серверного обладнання, які використовуються для роботи ЄІАС “Діти”;

– встановлює, налагоджує та модернізує програмне забезпечення комп’ютерів, які використовуються для роботи ЄІАС “Діти”;

– разом з адміністратором безпеки встановлює, налагоджує та модернізує засоби захисту інформації ЄІАС “Діти”;

– разом з адміністратором безпеки створює облікові записи в операційній системі для працівників районного рівня на робочих станціях, на яких встановлено ЄІАС “Діти”.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО