Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 21/10/2021 року №166-од Велика Северинка

Керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», з метою створення умов та рівного доступу громадян до дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти закладів освіти Великосеверинівської сільської ради:

1.Внести зміни до додатку 3 пункту 3 про затвердження мережі груп продовженого дня в закладах загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради на 2021-2022 навчальний рік (додаток 3 додається).
2.Доповнити розпорядження пунктом 5, виклавши його в наступній редакції: «Затвердити мережу закладів позашкільної освіти Великосеверинівської сільської ради на 2021-2022 навчальний рік» (додаток 5 додається).
3. Пункт 5 даного розпорядження вважати пунктом 6.
4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Романа Пілюгіна.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :