Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 02/11/2021 року №171-од Велика Северинка
Про затвердження переліку стаціонарних пунктів обігріву населення на території Великосеверинівської сільської ради

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради від 21 вересня 2021 року № 23,з метою запобігання випадкам переохолодження та надання допомоги малозахищеним верствам населення при значному пониженні температури повітря:

1. Затвердити перелік стаціонарних пунктів обігріву населення та їх графік роботи на території Великосеверинівської сільської ради(Додаток 1).

2. Головному спеціалісту відділу земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури та економічного розвитку Великосеверинівської сільської ради Миколі Палію, старостам старостинських округів Великосеверинівської сільської ради Тетяні Гавриленко, Віктору Коліньку, Івану Перову забезпечити функціонування визначених стаціонарних пунктів обігріву населення.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :