Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 08/11/2021 року №176-од Велика Северинка
Про визначення відповідальних осіб, на яких покладаються обов’язки щодо здійснення соціальної підтримки сімей загиблих учасників АТО/ООС

Відповідно до обласного плану заходів з проведення в області соціальної акції «Пам’ятаємо. Підтримуємо. Допомагаємо» затвердженого розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 01 листопада 2021 року № 772-р та комплексної програми підтримки учасників АТО та ООС, членів їх сімей — мешканців Великосеверинівської сільської ради на 2021 – 2023 роки, затвердженої рішенням Великосеверинівської сільської ради від 28 грудня 2020 року №57, з метою забезпечення дієвого механізму своєчасного реагування на виникнення проблемних питань сімей загиблих учасників АТО/ООС, зважаючи на необхідність посилення уваги суспільства до потреб сімей загиблих учасників АТО/ООС:

1. Визначити відповідальну особу, на яку покладено обов’язки щодо здійснення соціальної підтримки сім’ї загиблого учасника АТО/ООС Крадожон Наталії Леонідівни та Крадожон Любов Свиридівни, провідного спеціаліста відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради Сайчук Ірину Олексіївну.
2. Визначити відповідальну особу, на яку покладено обов’язки щодо здійснення соціальної підтримки сім’ї загиблого учасника АТО/ООС Яловець Світлани Юріївни та Яловця Андрія Леонтійовича, спеціаліста І категорії відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради Кравчук Наталію Сергіївну.
3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради Цапушел Анастасію Сергіївну.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО