Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 10/11/2021 року №178-од Велика Северинка
Про організацію відзначення у Великосеверинівській сільській раді Міжнародного дня осіб з інвалідністю

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні», Конвенції про права осіб з інвалідністю та Обласного плану заходів щодо підготовки та відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю 03.12.2021 року Кіровоградської обласної державної адміністрації від 16.11.2021 року №01-15/277/0.4, з метою посилення уваги і забезпечення належного соціального захисту та поваги суспільства до осіб з інвалідністю:

1. Затвердити план заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю у 2021 році (далі – план) (додається).
2. Відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради, відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради та іншим відповідальним виконавцям забезпечити виконання плану, затвердженого цим розпорядженням.
3. Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю сільської ради забезпечити інформаційне висвітлення заходів з відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю у засобах масової інформації.
4. Координацію роботи щодо виконання плану з відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю покласти на відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради.
5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :