Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 14/02/2018 року №18-од Велика Северинка
Про заходи з перевірки підприємств питного водопостачання

Відповідно до ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України від 18.01.2018 №1923/1/1-18 до листа Держпродспоживслужби від 11.01.2018 №602-122-13/191 щодо забезпечення стабільної санітарної та епідеміологічної ситуації, з метою запобігання виникненню гострих кишкових інфекційних захворювань, захворюваності на вірусний гепатит А:

1.Створити робочу групу з відпрацювання та обстеження підприємств, які надають послуги питного водопостачання (об’єктів централізованого та нецентралізованого водопостачання) (далі-робоча група).

2.Затвердити склад робочої групи з відпрацювання та обстеження підприємств, які надають послуги питного водопостачання (об’єктів централізованого та нецентралізованого водопостачання) згідно з додатком.

3. Робочій групі:

1)перевірити стан підприємств, які надають послуги питного водопостачання (об’єктів централізованого та нецентралізованого водопостачання), з утримання систем питного водопостачання (водопровідної мережі);

2)посилити контроль за належним утриманням систем питного водопостачання (водопровідної мережі), об’єктів централізованого та нецентралізованого водопостачання;

3)вжити заходів щодо забезпечення населення питною водою гарантованої якості, охорони відкритих водойм, регулярної очистки території населених пунктів від побутових відходів та нечистот.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці М. Кравченка.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :