Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 17/02/2021 року №18-од Велика Северинка
Про утворення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Великосеверинівської сільської ради

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про відходи», відповідно до Порядку виявлення та обліку безхазяйних відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.1998р. №1217, Порядку ведення державного обліку та паспортизації відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.11.1999р. №2034 та з метою зменшення обсягів утворення відходів, посилення контролю за екологічним станом місць утворення та видалення відходів, оцінки їх впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я людини:

1. Утворити постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами на території Великосеверинівської сільської ради та затвердити її склад згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про постійно діючу комісію з питань поводження з безхазяйними відходами на території Великосеверинівської сільської ради згідно з додатком 2.

3. Затвердити Порядок виявлення та обліку безхазяйних відходів на території Великосеверинівської сільської ради згідно з додатком 3.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :