Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 12/02/2019 року №19-од Велика Северинка
Програма загальної підготовки працівників підприємств,установ, організацій Великосеверинівської сільської ради до дій у надзвичайних ситуаціях

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України та постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 р. № 444, наказу ДСНС України від 06.06.2014 № 310 «Про затвердження Програми загальної підготовки працівників підприємств, установ, організацій та організацій до дій у надзвичайних ситуаціях» (у редакції наказу ДСНС України від 08.08.2014 №458), з метою встановлення рекомендованого змісту різних форм навчання, а також навчального часу на їх проведення.

1.Затвердити програму загальної підготовки працівників підприємств, установ, організацій  Великосеверинівської сільської ради до дій у надзвичайних ситуаціях (додається).

2.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці сільської ради Кравченка М.В.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :