Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 03/03/2020 року №22-од Велика Северинка
Про затвердження Плану протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню на території Великосеверинівської сільської ради (ОТГ) гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCov

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2020 року № 93-р «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCov», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 10 лютого 2020 року № 139-р «Про затвердження плану заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом», з метою запобігання поширенню на території Великосеверинівської сільської ради (ОТГ) гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCov:

1.Затвердити План протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню на території Великосеверинівської сільської ради (ОТГ) гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019- nCov (далі – План) (додається).
2. Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму; відділу земельних відносин, комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства; відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю сільської ради інформувати службу у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради про стан виконання Плану до 05 березня 2020 року.

3.Службі у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради забезпечити надання департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації інформацію про стан виконання Плану до 06 березня 2020 року.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО