Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградської області
від 28/02/2020 року №20-од Велика Северинка
Про визначення уповноваженої особи

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами), листа Кіровоградської обласної державної адміністрації від 19.02.2020 року №01-19/155/0.4 щодо організації закупівельної діяльності та з метою поступового переходу до впровадження уповноважених осіб для організації та проведення процедур публічних закупівель/спрощених закупівель:

1.Визначити уповноваженою особою, відповідальною за організацію та проведення процедур закупівлі у Великосеверинівській сільській раді Кропивницького району Кіровоградської області – заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці КРАВЧЕНКА Михайла Васильовича.

2.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря сільської ради Коломієць Г.С.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО