Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 28/12/2021 року №200-од Велика Северинка
Про делегування повноважень у сфері охорони культурної спадщини на території Великосеверинівської сільської ради

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 27 вересня 2021 року № 690-р «Про делегування повноважень у сфері охорони культурної спадщини», з метою забезпечення належної реалізації державної політики у сфері охорони культурної спадщини і здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері охорони культурної спадщини на території Великосеверинівської сільської ради:

1. Структурним підрозділом, уповноваженим у сфері охорони культурної спадщини на території громади, визначити відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради.

2. Розробити програму щодо охорони об’єктів культурної спадщини на 2022-2026 роки з урахуванням кошторисних призначень згідно з повноваженнями, визначеними Законом України «Про охорону культурної спадщини» та інформувати про проведену роботу відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради щокварталу до 20 числа останнього місяця.

3. Начальнику відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської інформувати департамент культури та туризму облдержадміністрації про проведену роботу на території Великосеверинівської сільської ради у сфері охорони культурної спадщини щокварталу до 01 числа місяця, наступного за звітним періодом.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на постійно діючу комісію щодо моніторингу за станом збереження об’єктів та пам’яток культурної спадщини.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО