Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 28/12/2021 року №202-од Велика Северинка
Про проведення профілактичних заходів (рейдів) “Діти вулиці”, “Вокзал”

Відповідно до Законів України ст.32 «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 р. № 585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах», постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини» з метою соціального та правового захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, запобігання негативним проявам в молодіжному середовищі:

1. Начальнику служби у справах дітей Великосеверинівської сільської ради забезпечити щотижневе проведення профілактичних заходів (рейдів) “Діти вулиці”, “Вокзал” на території Великосеверинівської сільської ради (ОТГ) протягом 2022 року.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО