Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 28/12/2021 року №205-од Велика Северинка

Відповідно до статей 1, 33, 38 Закону України «Про військовий облік і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 року №921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних», керуючись п.20.ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою забезпечення ведення військового обліку на території сільської ради, якості обліку та бронювання працівників сільської ради:

1.Затвердити Перспективний план роботи та місячні плани роботи по військовому обліку військовозобов’язаних і призовників території Великосеверинівської сільської ради (додаються).

2.Затвердити план роботи по військовому обліку і бронюванню військовозобов’язаних працівників сільської ради (додається).

3.Затвердити графік звіряння карток первинного обліку з підприємствами, установами та організаціями, що розташовані на території сільської ради, з домовими книгами (даними реєстраційного обліку), з погосподарськими книгами сільської ради та шляхом подвірного обходу (додається).

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :