Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 19/02/2021 року №21-од Велика Северинка

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.18 Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» та у зв’язку з кадровими змінами:

1.Затвердити склад комісії по формуванню фонду та обліку руху товарно-матеріальних цінностей Великосеверинівської центральної бібліотеки Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району, додаток 1.

2.Затвердити склад комісії по формуванню фонду та обліку руху товарно-матеріальних цінностей Підгайцівської сільської бібліотеки – філії Великосеверинівської центральної бібліотеки Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району, додаток 2.

3.Затвердити склад комісії по формуванню фонду та обліку руху товарно-матеріальних цінностей Лозуватської сільської бібліотеки – філії Великосеверинівської центральної бібліотеки Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району, додаток 3.

4.Затвердити склад комісії по формуванню фонду та обліку руху товарно-матеріальних цінностей Оситнязької сільської бібліотеки – філії Великосеверинівської центральної бібліотеки Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району, додаток 4.

5.Затвердити склад комісії по формуванню фонду та обліку руху товарно-матеріальних цінностей Високобайрацької сільської бібліотеки – філії Великосеверинівської центральної бібліотеки Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району, додаток 5.

6. Затвердити склад комісії по формуванню фонду та обліку руху товарно-матеріальних цінностей Созонівської сільської бібліотеки – філії Великосеверинівської центральної бібліотеки Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району, додаток 6.

5.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження Великосеверинівського сільського голови від 05 листопада 2018 року №136-од «Про затвердження складу комісій по формуванню фонду та обліку руху товарно-матеріальних цінностей бібліотек».

6.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради Романа ПІЛЮГІНА.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :