Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградської області
від 29/12/2021 року №211-од Велика Северинка
Про делегування повноважень

Відповідно до Закону України «Про місце самоврядування в Україні», Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 року № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», наказу Міністерства соціальної політики України від 30.12.2020 року № 868 «Деякі питання адміністрування надання місцевими державними адміністраціями і територіальними громадами соціальної підтримки у сферах соціального захисту населення та захисту прав дітей» та від 16.11.2020 № 769 «Про затвердження форм документів, необхідних для надання соціальних послуг»:

1. Делегувати повноваження, щодо прийняття рішення про надання або відмову у наданні соціальних послуг мешканцям громади, відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради.

2. Начальнику відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради – прийняті рішення подати на затвердження до виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради.
3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО