Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 27/02/2023 року №24-од Велика Северинка
Про роботу в реєстрі надавачів та отримувачів соціальних послуг

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови КМУ від 27 січня 2021 р. № 99 «Про Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг», рішення виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради від 01.12.2022 року № 116 «Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради в новій редакції»:

1. Відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради забезпечити роботу щодо внесення документів/ відомостей в реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг.

2. Уповноважити начальника відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Великосеверинівської сільської ради щодо внесення документів/ відомостей в реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко