Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 28/02/2022 року №25-од Велика Северинка
Про тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб на території Великосеверинівської сільської ради на період воєнного стану

Керуючись законами України «Про правовий режим воєнного стану», «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», постановою Кабінету Міністрів України від 08 липня 2020 року №573 «Питання запровадження та здійснення деяких заходів правового режиму воєнного стану», з метою створення належних умов для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб:

1.Забезпечти  відділу освіти молоді та спорту, культури та туризму сільської ради, у разі необхідності, екстрене облаштування місць тимчасового перебування осіб, які вимушені залишити місця постійного проживання у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації у Великосеверинівському ліцеї та ЗДО «Перлинка» з дотриманням відповідних санітарно-протиепідемічних правил і норм.

2.Пілюгіну Р.Л. начальнику відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму подавати списки внутрішньо переміщених осіб до Великосеверинівської сільської ради для надання інформації щодо місць перебування таких осіб на території Великосеверинівської сільської ради.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО